tuning

Nová auta představují nový život

Nová auta Články

Reklama

Zde může být vaše reklama Navštivte web

Nákladní pneu

Pneumatiky Kupte nyní

Ostatní rady

I motorkáři si přijdou na své. Seznamte se s RC modely motorek!

Svět modelářů se neustále rozrůstá a to nejen díky zvýšené popularitě ale také díky různorodosti a novým prvkům v RC modelech. Dříve byly hlavním tématem RC auta, dnes se však dočkají „svých“ modelů i příznivci silničních motorek. MotoGP je Vaše vášeň? V tom případě vás budou jistě zajímat důležité informace o RC modelech motorek!

rc moto

Číst dál: I motorkáři si přijdou na své. Seznamte se s RC modely motorek!

Brzdíš, brzdím, brzdíme - hydraulicky!

Jak auta brzdí? Máme dva typy brzd, i když to už asi víte z hodin autoškoly. Opakování je však matka moudrosti. Buď si pořídíte klasické brzdy kotoučové, které jsou levnější, a nebo dáte přednost brzdám hydraulickým. Hydraulické brzdy se v současné době dávají do všech aut, u kterých předpokládáte kvalitu. Jak tedy fungují?

 

Číst dál: Brzdíš, brzdím, brzdíme - hydraulicky!

Snižují radary nehodovost?

Statistiky nehodovosti jsou zajímavým čtením na nudné nedělní odpoledne. Naštěstí to není nijak hrozné čtení, usmrcených osob každoročně ubývá. Mohou za to jednak bezpečnější auta, ale také prevence a opatření, kterými nehodám předchází policie, ale i stát a města. Mezi nejčastější důvody, proč k dopravním nehodám dochází, je vysoká rychlost vozidla. Ve městech se tento nešvar řeší snadně: pořídily se radary, které mají zpomalit rychle jedoucí řidiče.

Číst dál: Snižují radary nehodovost?

Další články...

  1. Začínáme s RC modely aut