• Jak používat
  traktorové pneu?

  Jistě budete souhlasit s tvrzením, že traktorové pneu se vystavují extrémnímu zápřahu, a proto je důležité s nimi správně a náležitě nakládat. Read More
 • Jak vybrat
  ojeté auto?

  Vybrat ojeté auto není snadná záležitost. Musíte si dávat pozor na nekalé praktiky autobazarů. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si odvést kvalitní, byť ojeté auto z bazaru. Read More
 • TOP vozidla
  roku 2015

  Přemýšlíte, že letos investujete do nového automobilu? Podívejte se na inspiraci, jaká vozidla byla v loňském roce v kurzu. A možná si některý kousek pořídíte. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nezbytné informace pro nové uživatele RC modelů" data-mosaic-order-date="">
  Mysleli jste si, že autíčka na ovládání jsou pouze pro děti? V žádném případě! Této vášni propadají jak teenageři tak dospělí a většinou je to láska na celý život. Předtím, než si jakýkoliv model zakoupíte, byste měli vědět několik základních informací o tom, jak to vlastně funguje a proč se těmto autíčkům na ovládání říká RC modely.
  Read More
 • Jak používat traktorové pneu?" data-mosaic-order-date="">
  Neexistuje snad žádný chlapec, kterého by nezaujala velká zadní kola traktorů. Někteří jedinci z fascinace nevyrostli a začali se věnovat zemědělskému průmyslu...
  Read More
 • TOP vozidla roku 2015" data-mosaic-order-date="">
  Přemýšlíte, že letos investujete do nového automobilu? Podívejte se na inspiraci, jaká vozidla byla v loňském roce v kurzu. A možná si některý kousek pořídíte.
  Read More
 • Jak vybrat ojeté auto?" data-mosaic-order-date="">
  Vybrat ojeté auto není snadná záležitost. Musíte si dávat pozor na nekalé praktiky autobazarů. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si odvést kvalitní, byť ojeté auto z bazaru.
  Read More
tuning

Nová auta představují nový život

Nová auta Články

Reklama

Zde může být vaše reklama Navštivte web

Nákladní pneu

Pneumatiky Kupte nyní

Nejlepší motorka roku 2016

Cílem konstruktérů Kawasaki bylo především šokovat. A šokovat v pozitivním slova smyslu. Kawasaki se totiž pustila za hranice všeho současného. Vrátila se ke konceptu kompresoru a na veletrzích představila dvě novinky - karbonovou H2R s výkonem 300 koní a umírněnou verzi H2.

 kawasaki ninja H2R

Číst dál: Nejlepší motorka roku 2016

Aktuální z Bratislavy

DPB = Bratislavský dopravní podnik bude dávat študákům šanci získat zajímavou praxi z konkrétního prostředí. Řídit tramvaj může být v budoucnu poměrně zajímavý job, z kterého se dá kariérně dobře vyšplhat.

„Chystáme se oslovit studenty, kteří mohou mít v některých studijních odborech (doprava a logistika) relativně problematický start do života a uplatnění (v praxi). Zda s námi zůstanou jen během studia, nebo zůstanou natrvalo, je samozřejmě předčasné říct. Budeme usilovat o to, aby s námi zůstali co nejdéle,“ uvedl generální ředitel DPB Milan Urban.

Podle slovenských medií se dopravce inspiroval u kolegů z Brna. Tamní dopravní podnik vypsal inzerát ohledně možnosti dlouhodobé brigády pro vysokoškolské studenty starší 21 let, kteří budou moci v létě absolvovat kurzy řidičů tramvají. Podobné brigády pro studenty vysokých škol se podniku už v minulosti osvědčily.

Zdroj: E15

Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/bratislavsky-dopravni-podnik-bude-najimat-studenty-pro-rizeni-tramvaji-1283711#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Getting Started

It's easy to get started creating your website. Knowing some of the basics will help.

What is a Content Management System?

A content management system is software that allows you to create and manage webpages easily by separating the creation of your content from the mechanics required to present it on the web.

In this site, the content is stored in a database. The look and feel are created by a template. Joomla! brings together the template and your content to create web pages.

Logging in

To login to your site use the user name and password that were created as part of the installation process. Once logged-in you will be able to create and edit articles and modify some settings.

Creating an article

Once you are logged-in, a new menu will be visible. To create a new article, click on the "Submit Article" link on that menu.

The new article interface gives you a lot of options, but all you need to do is add a title and put something in the content area. To make it easy to find, set the state to published.

You can edit an existing article by clicking on the edit icon (this only displays to users who have the right to edit).

Template, site settings, and modules

The look and feel of your site is controlled by a template. You can change the site name, background colour, highlights colour and more by editing the template settings. Click the "Template Settings" in the user menu.

The boxes around the main content of the site are called modules. You can modify modules on the current page by moving your cursor to the module and clicking the edit link. Always be sure to save and close any module you edit.

You can change some site settings such as the site name and description by clicking on the "Site Settings" link.

More advanced options for templates, site settings, modules, and more are available in the site administrator.

Site and Administrator

Your site actually has two separate sites. The site (also called the front end) is what visitors to your site will see. The administrator (also called the back end) is only used by people managing your site. You can access the administrator by clicking the "Site Administrator" link on the "User Menu" menu (visible once you login) or by adding /administrator to the end of your domain name. The same user name and password are used for both sites.

Learn more

There is much more to learn about how to use Joomla! to create the web site you envision. You can learn much more at the Joomla! documentation site and on the Joomla! forums.